Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 16. apríl 2024, utorok
 

Dopravná nehoda v obci Trenčianske Bohuslavice

tlačové správy  |  cvičenia  |  hasičský šport
23. 07. 2023

Dňa 23. júla, krátko pred druhou hodinou v noci, bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktorá sa stala na ceste č. III/1223, v obci Trenčianske Bohuslavice, v okrese Nové Mesto nad Váhom.

Na miesto udalosti boli vyslaní traja príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Nového Mesta nad Váhom s jedným zásahovým vozidlom.

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo prvotným prieskumom zistené, že havarované vozidlo zostalo po náraze do oplotenia rodinného domu uviaznuté mimo vozovky. Pri udalosti sa zo štvorčlennej posádky zranili tri osoby.

Zasahujúci hasiči vymedzili miesto dopravnej nehody a ihneď začali s poskytovaním predlekárskej prvej pomoci zraneným. Na miesto udalosti sa dostavili dve posádky zdravotných záchranárov, ktorí si následne zranené osoby prevzali do svojej starostlivosti. Súčasne príslušníci HaZZ na vozidle previedli protipožiarne opatrenia a vykonávali zabezpečenie miesta udalosti, nakoľko nárazom do oplotenia došlo aj k poškodeniu plynovej prípojky.

Po zabezpečení prípojky pracovníkom plynárni hasiči pomocou autonavijáka vozidlo odtiahli, asistovali pri jeho bezpečnom naložení na vozidlo odťahovej služby, po čom z vozovky odstránili uniknuté prevádzkové kvapaliny.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy