Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 14. jún 2024, piatok
 

Dopravná nehoda v Partizánskom

tlačové správy  |  cvičenia  |  hasičský šport
04. 09. 2023

Dňa 4. septembra, krátko po tretej hodine popoludní bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel, ktorá sa stala na križovatke ulíc Jesenského  a Červená v Partizánskom.

Na miesto udalosti boli vyslaní štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Partizánskeho s jedným zásahovým vozidlom.

Po príchode hasičov na miesto dopravnej nehody bolo prieskumom zistené, že v dôsledku udalosti sa z troch účastníkov zranili dve osoby. Obe vozidlá sa nachádzali v priestore križovatky na kolesách. Cesta v danom úseku bola čiastočne prejazdná.

Zasahujúci hasiči vymedzili miesto dopravnej nehody, preverili zdravotný stav všetkých účastníkov a zraneným osobám poskytli do príchodu zdravotníkov predlekársku pomoc a ošetrenie. Súčasne na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia.

Po príchode posádok ZZS boli zranené osoby prevezené na ďalšie ošetrenie do nemocnice. Následne, po zdokumentovaní udalosti príslušníkmi polície hasiči odtlačili havarovaný automobil na priľahlé parkovisko a z vozovky odstránili následky dopravnej nehody.

K úniku prevádzkových kvapalín z havarovaných vozidiel nedošlo.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy