Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 28. september 2023, štvrtok
 

Od januára bude na KR HaZZ v Trenčíne nový zastupujúci riaditeľ

tlačové správy  |  cvičenia  |  hasičský šport
15. 12. 2022

Prezident Hasičského a záchranného zboru Pavol Mikulášek sa dnes na pôde Krajského riaditeľstva HaZZ v Trenčíne rozlúčil s riaditeľom Krajského riaditeľstva HaZZ v Trenčíne plk. Ing. Igorom Šenitkom, ktorý sa po takmer 35 rokoch rozhodol odísť do výsluhového dôchodku. Prajeme mu veľa úspechov v ďalšej životnej etape a ďakujeme mu za viac ako tri dekády služby.

Pri tejto príležitosti prezident Hasičského a záchranného zboru Pavol Mikulášek vymenoval dňom 1. januára 2023 na zastupovanie riaditeľa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne plk. Ing. Miloslava Tužinského.

Miloslav Tužinský študoval na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. V Hasičskom a záchrannom zbore a jeho právnych predchodcoch pôsobí od roku 1997, kedy nastúpil na odbor požiarnej ochrany na Krajskom úrade v Trenčíne. V roku 2002 začal pôsobiť na Krajskom riaditeľstve HaZZ v Trenčíne ako samostatný odborný inšpektor. Od roku 2004 do roku 2006 vykonával na krajskom riaditeľstve funkciu samostatného odborného inšpektora špecialistu. V rokoch 2006 a 2007 pôsobil ako vedúci oddelenia operačného riadenia a IZS. Od roku 2008 vykonáva funkciu vedúceho oddelenia operatívno-technického Krajského riaditeľstva HaZZ v Trenčíne.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy