Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 16. jún 2024, nedeľa
 

Vianočná návšteva ministra vnútra u hasičov v Novom Meste nad Váhom

tlačové správy  |  cvičenia  |  hasičský šport
25. 12. 2023

Minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok navštívil na Štedrý deň dopoludnia policajtov a hasičov, aby sa im poďakoval za ich celoročnú prácu a zároveň ocenil ich nepretržité nasadenie pri zabezpečení bezpečnosti v uliciach a na cestách, sviatky nevynímajúc.

Šéf rezortu vnútra sa po návšteve a prehliadke Obvodného oddelenia PZ Nové Mesto nad Váhom presunul na Hasičskú stanicu v Novom Meste nad Váhom, kde pozdravil a povzbudil službukonajúcich hasičov a ako poďakovanie za ich činnosť im odovzdal poukazy na nákup štyroch nových ochranných prilieb. Po prehliadke hasičskej stanice a techniky im zaželal, aby ich sviatočná služba bola čo najviac pokojná, bez mimoriadnych zásahov.

Chcem sa poďakovať všetkým policajtom, hasičom, záchranárom, ktorí v tento sviatočný deň slúžia. Sú to ľudia, ktorí obetujú voľný čas, čas strávený s rodinami preto, aby si plnili svoje pracovné úlohy. Beriem to ako povinnosť, ako minister vnútra, aby som tu dnes bol s nimi a aspoň takto symbolicky im poďakoval. Chcem im sľúbiť, že budúci rok bude aj pre nich lepší, budeme sa stretávať a hovoriť spolu a spoločne problémy riešiť,"  povedal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok.

Zdroj: www.minv.sk

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy