Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 28. február 2024, streda
 

Hosťom podcastu MV SR "Zvnútra o vnútre" bol riaditeľ Športového centra polície Juraj Minčík

08. 06. 2023

podcast-logo-ilustr

Vidieť naživo záchranárske a pátracie policajné psy, policajné kone, zažiť ukážku hasenia požiaru či vyslobodzovania osôb z havarovaného auta sa nedá zažiť bežne. Preto sa ministerstvo vnútra a jemu podriadené záchranné a bezpečnostné zložky rozhodli pripraviť pre verejnosť a najmä pre najmenších podujatie, kde si na svoje prídu veľkí aj malí obdivovatelia hasičov, policajtov, športovcov či hudby ministerstva vnútra a ďalších zložiek rezortu.

  • Na čo sa verejnosť a najmä deti môžu tešiť?
  • Na základe akého kľúča sa zostavoval program?
  • S kým si deti môžu zahrať futbal?
  • Aké odmeny ich čakajú?
  • Ktorí známi športovci a olympionici budú súčasťou autogramiády?

Na tieto a ďalšie otázky odpovedá aktuálnej časti podcastu MV SR Zvnútra o vnútre– riaditeľ Športového centra polície Juraj MINČÍK. Celodenné podujatie „Deň MV SR aj pre najmenších" sa bude konať v sobotu 10. júna 2023 v priestoroch Akadémie policajného zboru v Bratislave, Sklabinská ulica č. 1.

Cieľom podcastov rezortu vnútra je širokej verejnosti prinášať zaujímavé témy, praktické rady, užitočné informácie a predstaviť zaujímavých rezortných odborníkov. O fungovaní jednotlivých zložiek – silových zborov, záchranárov, hasičov, športovcov i úradníkov ponúkame občanom každý druhý týždeň krátke 15-minútové rozhovory. Uverejňujeme ich od 18. hodiny v audiopodobe na Facebooku ministerstva vnútra, na LinkedIn, Anchor aj Spotify.

 

Dôležité odkazy

Všetko o COVID 19

Verejné obstarávanie na MV SR

 

Podcast

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz