Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 23. apríl 2021, piatok
 

Expertné skupiny Rady vlády SR pre prevenciu kriminality

  • Expertná skupina pre elimináciu násilia na ženách a v rodinách zriadená pri Rade vlády SR pre prevenciu kriminality v gescii Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR bola uznesením Rady vlády SR pre prevenciu kriminality č. 4 z 1. októbra 2018 zrušená z dôvodu duplicity. V gescii Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR bolo zriadené Koordinačno-metodické centrum pre prevecniu násilia na ženách.

 

  • Expertná skupina pre prevenciu diváckeho násilia zriadená pri Rade vlády SR pre prevenciu kriminality v gescii Ministerstva vnútra SR bola uznesením Rady vlády SR pre prevenciu kriminality č. 3 z 26. septembra 2019 zrušená z dôvodu duplicity. Uznesením medzirezortného Expertného koordinačného orgánu pre boj so zločinnosťou č. 18 z 26. februára 2019 vznikla v gescii Prezídia Policajného zboru Ministerstva vnútra SR Národná expertná skupina pre oblasť diváckeho násilia.    
 
 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)