Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 20. jún 2024, štvrtok
 

Tlačivá, hospodárske knihy, časopisy a iné tlačoviny

Táto výroba tvorí podstatnú časť našej produkcie.

Základ výroby tlačív predstavujú predovšetkým zmluvné dodávky viac ako 600 druhov tlačív zaradených do Katalógu tlačív Ministerstva vnútra SR, ktoré zabezpečujeme pre potreby ministerstva vnútra, Policajného zboru, Hasičského a záchranného zboru, Obvodné úrady ako aj ďalších organizácií v pôsobnosti ministerstva. Významným prínosom k jednotnosti, jazykovej, legislatívnej a obsahovej správnosti vzorov pre výrobu týchto tlačív je Nariadenie Ministerstva vnútra SR č. 48/2006 o jednotnom používaní tlačív, ktoré je zárukou ich včasnej aktualizácie a platnosti, čo je pre všetkých odberateľov významným prínosom a garanciou aj pre ďalšiu spoluprácu.

Našim odberateľom dodávame všetky druhy jednolistových či viaclistových tlačív, ďalej lepených, zošívaných do blokv, perforovaných, číslovaných, vytlačených na recyklovaný, ofsetový papier či kartón, alebo samopriepisový papier. Okrem tlačív vyrábame aj široký sortiment hospodárskych kníh a zošitov, viazaných šitou, lepenou, resp. tvrdou väzbou, zabezpečujeme aj tlač stravných lístkov s číslovaním a lepením do blokov atď.

Všetky druhy dodávaných tlačovín sú pred expedíciou zabalené do tepelne zmrštiteľnej fólie, aby sa nepoškodili počas prepravy k odberateľom ani pri skladovaní.