Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 22. máj 2024, streda
 

Ministerstvo vnútra štartuje komunikačnú kampaň k parlamentným voľbám 2023

01. 06. 2023

volby3

Ministerstvo vnútra SR dnes odštartovalo komunikačnú kampaň k parlamentným voľbám, ktorú pripravil Tlačový odbor Kancelárie ministra vnútra Ministerstva vnútra SR v spolupráci  s odborníkmi. Počnúc dnešným dňom až do dňa ich konania bude rezort vnútra v pravidelných intervaloch vysvetľovať základné fakty a informácie týkajúce sa parlamentných volieb.

Ministerstvo vnútra vo video príspevkoch ministra vnútra SR Ivana Šimka, odborníkov - riaditeľky Odboru volieb, referenda a politických strán MV SR Evy Chmelovej, predsedu Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán Ladislava Orosza, tiež prostredníctvom grafických informačných príspevkov, tlačových konferenciía tlačových správ bude vysvetľovať občanom základné fakty a informácie. Cieľom je zabrániť dezinformáciám a hoaxom, ktoré súvisia s blížiacimi sa parlamentnými voľbami.

Kampaň, ktorú dnes Ministerstvo vnútra SR štartuje, nájdete na rezortnej sociálnej sieti Facebook, Instagram a LinkedIn.

Už vo štvrtok 1. júna 2023  o 11.00 h vám ponúkneme prvý videopríspevok a popoludní o 16.00 h infografiku.

Ďakujeme, že budete naše príspevky zdieľať a pomôžete tak šíriť osvetu relevantných informácií.

Ministerstvo vnútra SR, pod ktoré spadá organizačné zabezpečenie volieb, tiež zverejňuje na svojom webovom sídle komplexné informácie pre verejnosť – voličov aj kandidujúce politické subjekty. Dostupné sú na odkaze https://www.minv.sk/?volby-nrsr.

Štart kampane transparentné voľby 2023

Prečítajte si: Všetky tlačové správy ku kampani

 

Dôležité odkazy

Všetko o COVID 19

Verejné obstarávanie na MV SR

 

Podcast

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz