Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 25. máj 2024, sobota
 

Nová časť podcastu Zvnútra o vnútre: Bežné starosti i netradičné požiadavky občanov

12. 01. 2023

podcast logo

Ministerstvo vnútra SR, ako jeden z najväčších rezortov v rámci Slovenska, čelí denne desiatkam mailov, telefonátov či osobným požiadavkám občanov. Občania sa na rezort vnútra obracajú s otázkami najrôznejšieho typu, množstvom svojich starostí, ale i príjemnými správami či poďakovaním a pochvalou za prácu policajtov, hasičov či horských záchranárov. Čo trápilo verejnosť počas celého roka a čím sa občania zaoberajú posledné týždne? Aké netradičné žiadosti mali občania na nás, a aké otázky nám kládli najčastejšie?

Dozviete sa v novom dieli podcastu MV SR Zvnútra o vnútre, v ktorom hosťami sú Emília Šantová a Michal Salenka z oddelenia vzťahov s občanmi tlačového odboru MV SR. Rozhovor nájdete na FB MV SR a na https://anchor.fm/mv-sr

Podcast Zvnútra o vnútre

Cieľom podcastov rezortu vnútra je širokej verejnosti prinášať zaujímavé témy, praktické rady, užitočné informácie a predstaviť zaujímavých rezortných odborníkov. O fungovaní jednotlivých zložiek – silových zborov, záchranárov, hasičov, športovcov i úradníkov ponúkame širokej verejnosti každý druhý týždeň krátke 15-minútové rozhovory. Tieto uverejňujeme v čase od 18:00 hodiny v audio podobe na Facebooku ministerstva vnútra, na LinkedIn, Anchor aj Spotify.

Pripravuje: Michaela Paulenová z tlačového odboru kancelárie ministra vnútra SR.

 

Dôležité odkazy

Všetko o COVID 19

Verejné obstarávanie na MV SR

 

Podcast

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz