Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 19. máj 2024, nedeľa
 

Úrad splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity sa sťahuje do priestorov s lacnejším nájmom

16. 12. 2014

vlajka_Den Romov

Úrad splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity sa v týchto dňoch sťahuje do priestorov OR PZ Bratislava III, Vajnorská 25, Bratislava. Úrad sídlil od 1. 5. 2004, teda  viac ako 10 rokov,  v súkromných prenajatých priestoroch na Cukrovej ulici v Bratislave.  S cieľom usporiť verejné financie Ministerstvo vnútra SR rozhodlo,  že sa úrad presunie do štátnych priestorov s lacnejším nájmom.

V tejto súvislosti prosíme verejnosť o trpezlivosť pri možnom obmedzení telefonického a e-mailového spojenia do 19. decembra 2014. Telefonické kontakty a e-mailové adresy ostávajú nezmenené.

Úrad splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity vznikol v roku 2001 a zaoberá sa riešením rómskej národnostnej menšiny. Splnomocnenec navrhuje, koordinuje a kontroluje činnosti smerujúce k riešeniu problémov rómskej menšiny a po odsúhlasení vládou SR realizuje systémové riešenia na dosiahnutie rovnoprávneho postavenia občanov patriacich k rómskej menšine v spoločnosti. Dbá na dodržiavanie základných práv a slobôd zaručených ústavou a zákonmi SR, ako aj medzinárodnými zmluvami o ľudských právach“.

V prípade akýchkoľvek otázok z tejto oblasti  môžete volať na tel. č. 02/509 44961 alebo písať na TA.13G4@TLQY3Y3QF4F3RDA@.

 

 

 
 

Dôležité odkazy

Všetko o COVID 19

Verejné obstarávanie na MV SR

 

Podcast

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz