Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 20. september 2020, nedeľa
 

Úrad splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity sa sťahuje do priestorov s lacnejším nájmom

16. 12. 2014

Úrad splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity sa v týchto dňoch sťahuje do priestorov OR PZ Bratislava III, Vajnorská 25, Bratislava. Úrad sídlil od 1. 5. 2004, teda  viac ako 10 rokov,  v súkromných prenajatých priestoroch na Cukrovej ulici v Bratislave.  S cieľom usporiť verejné financie Ministerstvo vnútra SR rozhodlo,  že sa úrad presunie do štátnych priestorov s lacnejším nájmom.

V tejto súvislosti prosíme verejnosť o trpezlivosť pri možnom obmedzení telefonického a e-mailového spojenia do 19. decembra 2014. Telefonické kontakty a e-mailové adresy ostávajú nezmenené.

Úrad splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity vznikol v roku 2001 a zaoberá sa riešením rómskej národnostnej menšiny. Splnomocnenec navrhuje, koordinuje a kontroluje činnosti smerujúce k riešeniu problémov rómskej menšiny a po odsúhlasení vládou SR realizuje systémové riešenia na dosiahnutie rovnoprávneho postavenia občanov patriacich k rómskej menšine v spoločnosti. Dbá na dodržiavanie základných práv a slobôd zaručených ústavou a zákonmi SR, ako aj medzinárodnými zmluvami o ľudských právach“.

V prípade akýchkoľvek otázok z tejto oblasti  môžete volať na tel. č. 02/509 44961 alebo písať na splnomocnenecrk@minv.sk.

 

 

 
 

Dôležité odkazy

Všetko o COVID 19

Verejné obstarávanie na MV SR

 

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz