Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 15. júl 2024, pondelok
 

Výzva k verejnému pripomienkovaniu štúdie uskutočniteľnosti „Digitálne pracovné prostredie zamestnanca MV SR“

02. 07. 2018

Ministerstvo vnútra sprístupňuje na verejné pripomienkovanie štúdiu uskutočniteľnosti Digitálne pracovné prostredie zamestnanca Ministerstva vnútra Slovenskej republiky pre zlepšenia pracovného prostredia zamestnancov MV SR, ktorú je možné dosiahnuť vytvorením jednotného digitálneho pracovného prostredia. Zámerom je, aby sa k tomuto strategickému dokumentu mohli vyjadriť všetky stavovské organizácie i ostatné subjekty, ktoré sa venujú informatizácii a digitalizácii systémov verejnej správy.

Predkladaná štúdia Ministerstva vnútra v rámci OP Integrovaná infraštruktúra podporí odstránenie časovo náročného zisťovania informácií o právnych alebo metodických postupoch, ktoré je potrebné vykonávať v rámci konaní danej agendy, minimalizuje prevádzkovanie nepodporovaných platforiem, minimalizuje viacnásobné prihlasovanie do aplikácií, odstráni potrebu preposielania veľkých dátových súborov emailom medzi zamestnancami, zabezpečí rovnaké nastavenie pracovného prostredia (práce na front-office a back-office pracovisku), zavedie ucelené intranetové prostredie. Štúdia uskutočniteľnosti sa zameriava aj na posúdenie výhodnosti, alternatív, podmienok a vytvorenie predpokladov pre optimalizáciu činností štátnej správy. Štúdia uskutočniteľnosti sa zameriava aj na posúdenie výhodnosti, alternatív, podmienok a vytvorenie predpokladov pre optimalizáciu činností štátnej správy.

Verejné pripomienkovanie štúdie sa uskutoční 12. júla 2018 v priestoroch MV SR. 

Pripomienky k štúdii uskutočniteľnosti možno zasielať do 9. júla 2018 prostredníctvom formulára v prílohách na adresu TA.13G4@KGHA@.

Kompletný materiál k štúdii uskutočniteľnosti Digitálne pracovné prostredie zamestnanca Ministerstva vnútra Slovenskej republiky je dostupný na Meta IS.

 
 
 
 

Dôležité odkazy

Všetko o COVID 19

Verejné obstarávanie na MV SR

 

Podcast

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz