Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 18. máj 2024, sobota
 

Oslavy Dňa polície v Košiciach sa vydarili

30. 09. 2013

Deň polície - logo

Zásah kukláčov priamo na námestí v Košiciach, policajné psy a kone v akcii, hmaty a chvaty, olympijskí víťazi Hochschornerovci, hudba MV SR, a množstvo iných policajných zložiek čakalo v piatok 27. septembra 2013 na návštevníkov v Košiciach, Európskom hlavnom meste kultúry. Okrem dynamických ukážok si mohli prítomní pozrieť aj techniku, ktorú využíva policajný zbor a hasiči, mobilné ihrisko a množstvo atraktívnych súťaží.

Celý deň spríjemňoval svojím moderátorským umením „profesionálny policajt" Miki Hric a jeho kolegovia Hurka, Skajka Balážiková a mafián Ali Krasňanský. Okrem množstva výbuchov a svetelných efektov, ktoré boli sústredené do jediného mesta, ocenil minister vnútra Robert Kaliňák za dlhodobé a kvalitné plnenie služobných povinností 29 príslušníkov PZ a spolu s prezidentom PZ Tiborom Gašparom si minútou ticha uctili všetkých policajtov, ktorí zahynuli pri výkone svojho povolania.

Pre verejnosť boli k dispozícii aj pracovníci oddelenia dokladov, ktorí prijímali žiadosti o výmenu občianskeho a vodičského preukazu a cestovného pasu. Aj tento policajný deň sa tešil vysokému počtu návštevníkov, za čo sa v mene organizátorov chceme všetkým poďakovať , a zároveň sa spolu s Vami tešíme na ten ďalší. 

Celkové hodnotenie: 1,9

 

Dôležité odkazy

Všetko o COVID 19

Verejné obstarávanie na MV SR

 

Podcast

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz