Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 1. december 2022, štvrtok
 

Aktualizované: pozvánka na 3. pracovný workshop o financovaní MNO

03. 05. 2017

Pozývame Vás na posledný pracovný workshop o spôsoboch financovania vašich neziskových organizácií aj všeobecne prospešných aktivít.

Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti pokračuje vo svojich aktivitách dotýkajúcich sa financovania MNO a tak Vás pozýva na posledný, v Bratislave už tretí neformálny workshop v:

  • Bratislave - 12.05.2017 na Cukrovej 14 o 12:00 do 16:00

zaregistrujte sa prosíme tu:

 - REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Cieľom týchto workshopov je pozbierať od vás názory, vypočuť si všetky komplikácie, nejasnosti, návrhy a problémy, ktoré máte pri rôznych zdrojoch financovania vašich organizácií a aktivít.

Na workshopy pozývame všetkých, ktorí sú ochotní aktívnym spôsobom prispieť vlastnými skúsenosťami, poznatkami a nápadmi k zlepšeniu finančného prostredia neziskových organizácií. Hľadáme otvorenú komunikáciu všetkých prekážok, s ktorými sa stretávate pri každodennom získavaní verejných či súkromných zdrojov pre vaše organizácie. 

Poprosíme vás, aby ste si ako prípravu na workshopy pozreli predbežnú štruktúru finančných zdrojov pre neziskové organizácie - v tejto štruktúre plánujeme diskusiu na workshopoch viesť.

Workshopy budú vedené veľmi neformálne, cieľom je otvorená a aktívna diskusia - nie však individuálne poradenstvo, či hľadanie riešení.

V prípade, že si chcete v kľude premyslieť Vaše návrhy a podnety, môžte využiť taktiež pripravený on-line dotazník:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwfITNncpECXNUoZBbWZc7ium7STF34sna7O8jRyq43q3TMw/viewform

Získané poznatky z workshopov budeme počas mája 2017 sumarizovať, štruktúrovať a následne na riešenie identifikovaných problémových oblastí vytvoríme zmiešané pracovné skupiny (verejná správa + občianska spoločnosť), do ktorých vás následne pozveme.

Výsledky workshopov budeme prezentovať aj 19.05.2017 na Slovensko-českej konferencii o fundraisingu:

http://www.skczfundraising.org/sessions/nespoliehajte-sa-iba-na-jeden-zdroj-prijmov-alebo-co-nas-naucili-stare-mamy

Tešíme sa na stretnutie! 

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]