Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 2. jún 2023, piatok
 

Staňte sa novou kolegyňou/kolegom na úrade splnomocnenca!

09. 08. 2021

Do nášho tímu na Úrade splnomocnenca vlády pre rozvoj občianskej spoločnosti hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu. Využite príležitosť a pomôžte nám budovať aktívnejšiu občiansku spoločnosť a zlepšovať postavenie mimovládnych neziskových organizácií prostredníctvom napĺňania Koncepcie rozvoja občianskej spoločnosti.

Od uchádzača alebo uchádzačky očakávame vysoký stupeň samostatnosti v práci a tvorivý prístup k hľadaniu inovatívnych riešení. Nevyhnutné je pozitívne vnímanie pôsobenia mimovládnych neziskových organizácií  a znalosť ich prostredia, ako aj pozitívny vzťah k aktívnej účasti verejnosti na správe vecí verejných. Požadujeme dobrý ústny aj písomný prejav, analytické myslenie, znalosť práce so sociálnymi sieťami, znalosť anglického jazyka na bežnej komunikačnej úrovni.

Ide o pracovnú pozíciu kmeňového zamestnanca alebo zamestnankyne v stálej štátnej službe, ktorá je určená pre uchádzača alebo uchádzačku s ukončeným vysokoškolským vzdelaním 2. stupňa. Trvalé miesto výkonu práce je Bratislava, finančné ohodnotenie 1.400,- brutto. Po úspešnom absolvovaní výberového konania je nástup možný takmer hneď alebo po dohode.

Výberové konanie je otvorené na stránke slovensko.sk, na odkaze: https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/31219, do pondelka 16. augusta 2021

Neváhajte využiť príležitosť, staňte sa súčasťou tvorivého tímu Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti a pomôžte nám s témami a úlohami Koncepcie rozvoja občianskej spoločnosti na Slovensku!obrázok_inzerát kros


 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy