Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 13. jún 2024, štvrtok
 

Pozvánka na pracovné workshopy - Financovanie MNO

20. 02. 2017

Pozývame Vás na pracovný workshop o spôsoboch financovania vašich neziskových organizácií aj všeobecne prospešných aktivít.

Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti pokračuje vo svojich aktivitách dotýkajúcich sa financovania MNO a tak Vás pozýva na sériu neformálnych workshopov v:

  • Košiciach 16.3.2017 - Congres hotel Centrum Košice, Južná Trieda 2/A
  • Banskej Bystrici 23.3.2017 - hotel Dixon, Švermova 32
  • Bratislave 6.4.2017 - hotel Apollo, Dulovo nám. 1

vždy od 14:00 do 18:00, konkrétne miesto ešte upresníme - REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Cieľom týchto workshopov je pozbierať od vás názory, vypočuť si všetky komplikácie, nejasnosti, návrhy a problémy, ktoré máte pri rôznych zdrojoch financovania vašich organizácií a aktivít.

Na workshopy pozývame všetkých, ktorí sú ochotní aktívnym spôsobom prispieť vlastnými skúsenosťami, poznatkami a nápadmi k zlepšeniu finančného prostredia neziskových organizácií. Hľadáme otvorenú komunikáciu všetkých prekážok, s ktorými sa stretávate pri každodennom získavaní verejných či súkromných zdrojov pre vaše organizácie. Poprosíme vás, aby ste si ako prípravu na workshopy pozreli predbežnú štruktúru finančných zdrojov pre neziskové organizácie - v tejto štruktúre plánujeme diskusiu na workshopoch viesť.

Workshopy budú vedené veľmi neformálne, cieľom je otvorená a aktívna diskusia - nie však individuálne poradenstvo, či hľadanie riešení.

Získané poznatky z workshopov budeme počas apríla 2017 sumarizovať, štruktúrovať a následne na riešenie identifikovaných problémových oblastí vytvoríme zmiešané pracovné skupiny (verejná správa + občianska spoločnosť), do ktorých vás následne pozveme.

Tešíme sa na stretnutie! 

V prípade, že sa workshopov nemôžete zúčastniť, alebo by ste chceli vopred vyjadriť vaše názory, námety a skúsenosti, zašlite nám ich prosím e-mailom na TA.13G4@vQG1FTZYLP3S.3SRG4@

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]