Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 26. február 2024, pondelok
 

Prečítajte si Príručku spolupráce verejnej správy a mimovládnych neziskových organizácií pri poskytovaní služieb

23. 11. 2023

Priručka_služby vo verejnom záujme_obal

Vydali sme novú publikáciu, ktorá umožní lepšie spolupracovať. Prečítajte si Príručku spolupráce verejnej správy a mimovládnych neziskových organizácií pri poskytovaní služieb.

Príručka spolupráce verejnej správy a mimovládnych neziskových organizácií pri poskytovaní služieb (PDF, 563 kB) je určená všetkým, ktorí sa či na strane verejnej správy, alebo neziskového sektora, zaujímajú o spoluprácu založenú na partnerstve, rovnocennosti, transparentnosti a efektívnosti.

Kolektív autoriek Mária Murray Svidroňová, Katarína Vitálišová, Veronika Zahorjan, Lucia Švecová a Lucia Johanesová v ňom predstavuje všetky dostupné mechanizmy spolupráce, finančné aj nefinančné, poprepájané s príkladmi dobrej praxe zo Slovenska aj zahraničia. Ďalej ponúka sumár kritérií ako si správne vybrať vhodný typ finančného mechanizmu, ale aj odporúčané postupy pri uzatváraní spolupráce s cieľom dosiahnuť kvalitný manažment kontrahovania. Tento materiál má viesť k lepšiemu vzájomnému porozumeniu, k nastaveniu efektívnejšej a otvorenejšej spolupráce pri zabezpečovaní či už plánovaných služieb, alebo overovaní nových a inovatívnych služieb.

Príručka je dostupná na tomto mieste: https://bit.ly/49Lkx3n

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]