Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 2. jún 2020, utorok
 

TÝŽDEŇ OTVORENÉHO VLÁDNUTIA 2020: Aktuálne informácie v kontexte súčasnej situácie

03. 04. 2020

Milé priateľky, milí priatelia otvoreného vládnutia na Slovensku, 

počas predchádzajúcich týždňov a mesiacov sme vás informovali o piatom ročníku Týždňa otvoreného vládnutia 2020 v dňoch 26. – 29. mája v Bratislave. Vzhľadom na to, ako sa situácia vyvinula a stále sa vyvíja, prijali sme rozhodnutie posunúť podujatie na jeseň 2020.

Stále je našou víziou pripraviť toto podujatie tak, ako si jeho piaty ročník zaslúži. Preto stále komunikujeme so všetkými, ktorí budú súčasťou programu Týždňa otvoreného vládnutia 2020 o detailoch programu. V rámci možností vám chceme priniesť otvorené vládnutie do vašich domácností aj v pôvodnom termíne, a preto diskutujeme o dostupných alternatívach, ktoré by bolo možné uskutočniť v pôvodnom termíne 26. – 29. mája 2020 v online priestore – keďže aj využívanie inovatívnych technológií, ktoré zlepšujú prístup k informáciám a dostupnosť informácií pre všetkých aktérov štátnej a verejnej správy, verejnosť, občiansku spoločnosť či akademický sektor je znakom otvoreného vládnutia. 

Ďakujeme vám za vaše porozumenie a priazeň. O všetkom vás budeme detailne informovať na webstránke úradu a na našich sociálnych sieťach. 

 

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]