Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 23. september 2023, sobota
 

Výzva na oceňovanie dobrovoľníkov a dobrovoľníčok

22. 10. 2019

Poznáte vo Vašom KRAJI výnimočných ľudí – dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, alebo výnimočné projekty, ktoré by tento rok nemalo minúť ocenenie SRDCE NA DLANI 2019?

SRDCE NA DLANI je ocenenie s dnes už dvadsaťročnou tradíciou, ktoré sa uskutočňuje pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrovoľníkov a dobrovoľníčok (5. decembra)Medzinárodného dňa koordinártorov a koordinátoriek dobrovoľníkov a dobrovoľníčok (5. novembra) v krajských mestách takmer po celom Slovensku.

Dobrovoľnícke centráBanskobystrickom, Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, PrešovskomŽilinskom kraji, vždy takto na jeseň otvárajú svoje krajské kampane a vyzývajú organizácie, jednotlivcov či kolektívy, aby neváhali a nominovali na toto ocenenie tých, ktorí bez nároku na finančnú odmenu venujú svoj čas a energiu ľuďom, ktorí to potrebujú, ako aj myšlienkam a projektom, ktoré robia nás svet krajším a solidárnejším.

Vyvrcholením krajských kampaní je séria podujatí Srdce na dlani, kedy sa spravidla na sklonku roka v slávnostnej atmosfére v krajských mestách na Slovensku odovzdajú ocenenia tým najvýnimočnejším.

Záštitu nad týmito podujatiami už druhý rok preberá splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti Martin Giertl.

Ako na to? Pozrite si krátke info-video a kliknite na http://www.srdcenadlani.sk/, kde nájdete všetky informácie pohromade. Jednoduché prelinky vás rýchlo nasmerujú k dôležitým informáciám o tohtoročnom oceňovaní v krajoch priamo na weboch dobrovoľníckych centier. Potom stačí už len vyplniť nominačný hárok pre príslušný kraj a kliknúť na „odoslať´.

Neváhajte sa poďakovať tým, ktorých dobrovoľná práca je výnimočná a zaslúži si viac než len dobrý pocit, zaslúži si ocenenie Srdce na dlani 2019!

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]