Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 23. august 2019, piatok
 

Po 13 ročnej školáčke pátrajú novozámockí policajti

27. 06. 2014

Policajti z okresu Nové Zámky žiadajú o pomoc pri pátraní po nezvestnej maloletej školáčke Melánii Očovskej  zo Štúrova. 13 ročná Melánia odišla z domu dňa 25. júna v skorých ranných hodinách. 

V súčasnosti sa vykonávajú  opatrenia na vypátranie  maloletej. Policajné hliadky preverujú autobusové zastávky, železničnú stanicu pešiu zónu, nákupné centrá , parky a odľahlé budovy v širokom okolí. Taktiež sme požiadali o spoluprácu Maďarskú políciu, nakoľko je predpoklad, že by sa mohla zdržiavať v Maďarsku. O nezvestnosti sme okamžite vyrozumeli aj sociálnu kuratelu , ktorá sa bude zaujímať o rodinné zázemie dievčaťa.

Maloletá 13 ročná  Melánia  Očovská je vysoká asi 145 cm štíhlej postavy má okrúhlu tvár, hnedé oči, tmavohnedé vlasy po ramená a na pravom líci má asi   trojmilimetrové znamienko.

Je predpoklad, že v  čase odchodu mala na sebe oblečené svetlomodré trojštvrťové nohavice a obuté mala botasky, iný popis oblečenia zistený nebol.   

Akékoľvek informácie, ktoré by policajtom pomohli pri pátraní po nezvestnej školáčke oznámte na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo na bezplatnom policajnom  čísle 158.