Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 17. október 2021, nedeľa
 

Ublíženie na zdraví

13. 02. 2018

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Nových Zámkov obvinil zo  zločinu ublíženia na zdraví 38 ročného muža zo Štúrova.

 Obvinený mal po predchádzajúcej slovnej hádke pichnúť tri krát nožom do chrbta poškodenú 52 ročnú ženu. Skutok sa stal  v utorok 9. januára vo večerných hodinách v záhradnej chatke v Štúrove. Po incidente si žena ľahla spať a až ráno, keď sa zobudila zistila, že je od krvi. Pešo sa vybrala do mesta, kde stretla známu, ktorá jej zavolala záchranku. Žena bola prevezená do nemocnice do Nových Zámkov. V stredu okolo obeda  policajti obmedzili na osobnej slobode podozrivého 38 ročného  Štefana, ktorý bol  umiestnený do cely policajného zaistenia. Keďže bol muž pod vplyvom alkoholu, vyšetrovateľ až na druhý deň podozrivého vypočul a vykonal všetky potrebné procesné úkony.

Na mieste bola vykonaná obhliadka a kriminalistický technik zaistil stopy, ktoré budú podrobené skúmaniu. Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na jeho väzobné trestné stíhanie.  Za uvedený skutok mu v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na 4 až 10 rokov.