Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 3. december 2021, piatok
 

Experti z Azerbajdžanu sa počas študijnej návštevy na Slovensku zaujímali o bezpečnosť dokladov vydávaných políciou

10. 06. 2018

letisko-cudzinecka-ilustr

V dňoch 4-8. júna 2018 sa v Bratislave  konala študijná návšteva expertov z Azerbajdžanu k problematike bezpečnosti dokladov, a to v rámci projektu MOBILAZE, ktorého je migračný úrad implementačným partnerom.

Cieľom projektu MOBILAZE je podpora implementácie mobilitného partnerstva s Azerbajdžanom. Migračný úrad ako partner projektu MOBILAZE študijnú návštevu organizoval v spolupráci s Medzinárodným centrom pre rozvoj migračnej politiky /ICMPD/.

Slovenskí a azerbajdžanskí kolegovia

Azerbajdžanskí hostia mali možnosť rokovať so zástupcami Úrad hraničnej a cudzineckej polície, konkrétne z oddelenia analýzy cestovných dokladov a oddelenia hraničnej kontroly Bratislava-letisko, útvaru policajného zaistenia pre cudzincov v Medveďove,  taktiež so zástupcami Kriminalistického  a expertízneho ústavu Policajného zboru, ako aj Národného  personalizačného centra, v ktorom sa vyrábajú doklady vydávané políciou.

Na bratislavskom letisku

Preberali sa všetky línie overovania a skúmania dokladov a počas prehliadky priestorov letiska a ostatných špecializovaných útvarov mohli kolegovia z Azerbajdžanu sledovať, ako u nás prebieha konrola v praxi.

Oficiálne foto

Pred budovou migračného úradu

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy

Staň sa kadetom - prečítaj si, ako na to

  • e-SLUŽBY MV SR
    Pri evidencii vozidiel môžete využívať aj elektronické služby