Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 26. september 2021, nedeľa
 

Policajti v pôsobnosti Riaditeľstva hraničnej polície Sobrance zadržali 7 cudzincov

25. 05. 2011

policia hliadka les

24.5.2011 v čase o 12.50 hod. zadržali policajti Oddelenia hraničnej kontroly Policajného zboru Podhoroď v lesnom poraste pri Ruskom Hrabovci, okres Sobrance, 3 štátnych príslušníkov Somálska. Vzhľadom k tomu, že cudzinci sú maloletí, o ich zadržaní bola informovaná pracovníčka Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce. Chlapci sú do ďalšieho rozhodnutia umiestnení v miestnosti pre dočasne umiestnených cudzincov na OHK PZ Podhoroď.

24. mája 2011 v čase o 13.30 hod. zadržali policajti Oddelenia hraničnej kontroly Policajného zboru Petrovce v blízkosti štátnej hranice v katastrálnom území obce Petrovce, okres Sobrance, 1 štátneho príslušníka Ruskej federácie – Čečenska. Cieľom jeho cesty bolo Rakúsko. Cudzinec je do ďalšieho rozhodnutia umiestnený na OHK PZ Petrovce.

25. mája 2011 v čase o 01.10 hod. zadržali policajti Mobilnej zásahovej jednotky Riaditeľstva hraničnej polície v obci Choňkovce, okres Sobrance, 3 štátnych príslušníkov Somálska. Prípad je v riešení. Cudzinci sú do ďalšieho rozhodnutia umiestnení na OHK PZ Podhoroď.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy

Staň sa kadetom - prečítaj si, ako na to

  • e-SLUŽBY MV SR
    Pri evidencii vozidiel môžete využívať aj elektronické služby