Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 23. apríl 2024, utorok
 

Polícia po mesiaci pátrania identifikovala mŕtvolu z levočskej garáže

20. 12. 2010

logo 3

Po mesiaci polícia identifikovala telo jednej z nestotožnených mŕtvol, ktoré boli nájdené v garáži v Levoči. Vyšetrovateľ Úradu boja proti organizovanej kriminalite v prípade vedie trestné stíhanie vo veci pre trestný čin vraždy.

13. novembra tohto roka v garáži v Levoči boli nájdené v chladiacom boxe dve vtedy nestotožnené telá mužského pohlavia. Polícia po osobách vyhlásila pátranie so žiadosťou verejnosti o pomoc pri stotožnení osôb.

Po mesiaci na základe znaleckého posudku a vykonanou analýzou DNA, polícia jedno telo identifikovala. Ide o 49-ročného muža zo Spišskej Belej.

Druhé telo nie je zatiaľ identifikované, preto žiadame občanov o pomoc pri pátraní po tejto osobe. Muž by mal byť nezvestný najskôr od roku 2005. Je vo veku od 20 do 30 rokov, vysoký 175 centimetrov so svetlými až blond vlasmi. Muž má vo veľmi dobrom stave chrup, je na ňom vidieť kvalitná práca zubného lekára.

V prípade Úrad boja proti organizovanej kriminalite vedie trestné stíhanie vo veci pre trestný čin vraždy. Naďalej pokračuje vyšetrovanie a prebiehajú všetky potrebné procesné úkony.