Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 27. jún 2022, pondelok
 

Stránkové dni na OR PZ St. Ľubovňa

Evidencia vozidiel

Na evidencii vozidiel sú vybavovaní:

  • každý pracovný deň klienti, ktorí sú vopred objednaní (online objednávky) podľa predchádzajúceho nastavenia vyvolávacieho systému, to znamená, že prednostne budú vybavovaní objednaní klienti (online objednávky), ak to kapacitné možnosti pracoviska umožnia, budú vybavovaní aj klienti, ktorí si vybrali poradové číslo z kiosku vyvolávacieho systému,
  • podľa aktuálneho nastavanie vyvolávacieho systému, sa  budú na pracovisku v čase od 08:00 hod. do 10:00 hod. vybavovať klienti, ktorí neboli vopred objednaní a od 10.00 hod. bude kombinovaný režim vybavovania, a to prednostne budú vybavovaní objednaní klienti (online objednávky), ak to kapacitné možnosti pracoviska umožnia, budú vybavovaní aj klienti, ktorí si vybrali poradové číslo z kiosku vyvolávacieho systému.

Oddelenie dokladov

- nebude zabezpečovať štandardné vydávanie certifikátov pre vytvorenie KEP, nakoľko je možné využiť elektronickú službu. 

Evidencia zbraní a zbrojných preukazov

Z dôvodu dlhodobej práceneschopnosti na Oddelení zbraní a streliva Klientskeho centra Okresného úradu v Starej Ľubovni budú od 15. júna 2022 klientov vybavovať na Oddelení zbraní a streliva Klientskeho centra Okresného úradu v Kežmarku po predchádzajúcej telefonickej konzultácii na telefónnom čísle 052/3100430.