Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Verejná správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 22. október 2021, piatok
 

Týždeň o verejnej správe s bavorskými kolegami

27. 09. 2013

Bavorska delegacia

Štvordňový seminár pre kolegov z bavorského ministerstva vnútra zastrešovala počas uplynulého týždňa sekcia verejnej správy spolu s vybranými útvarmi rezortu vnútra. Dlhoročná bilaterálna spolupráca medzi Slovenskou republikou a Slobodným štátom Bavorsko je zameraná na výmenu skúseností a poznatkov v oblasti verejnej správy. Počas takmer dvoch dekád sa výmenných pobytov zúčastnilo mnoho slovenských prednostov a starostov, v dňoch od 23. do 26. septembra sa pilotne do projektu zapojili aj samotní bežní zamestnanci príslušných odborov.

Po privítaní na úrovni štátneho tajomníka MV SR Mariána Saloňa a generálneho riaditeľa Sekcie verejnej správy Adriána Jenča bola bavorskej delegácii predstavená štruktúra a fungovanie verejnej správy na Slovensku ako aj  kľúčové míľniky prebiehajúcej reformy ESO.

Po prehliadke NR SR sa hostia zúčastnili aktívnej diskusie s predsedom Výboru pre verejnú správu a regionálny rozvoj Igorom Chomom. Nasledujúce dni patrili prezentáciám zaujímavých projektov slovenskej strany z oblasti živnostenského podnikania (služby JKM), migračnej a azylovej politiky, civilnej ochrany a integrovaného záchranného systému.

Informačne pestrý program doplnila prehliadka Slovenského národného archívu, tiež  pripravovaného pilotného školiaceho a klientskeho pracoviska v Nitre ako aj návšteva hasičskej stanice či koordinačného strediska záchranného systému. 

 

Dôležité odkazy


Úradné hodiny podateľne Sekcie verejnej správy MV SR
Drieňová 22, 826 86 Bratislava

PODATEĽŇA

Drieňová 22, 826 86 Bratislava

Úradné hodiny od 20.4.2021

po - 8.00 h - 15.00 h

ut - 8.00 h - 15.00 h

str - 8.00 h - 17.00 h

štv - 8.00 h - 15.00 h

pia - 8.00 h - 14.00 h

Vážení klienti, oznamujeme Vám, že pri vstupe do budovy je potrebné, aby ste sa ohlásili u strážnej služby a zavolali na klapky podateľne 2159, 2531 alebo 2541 a zamestnankyňa podateľne následne  preberie Vaše podanie vo vestibule budovy.

Dôležité oznamy

  • e-služby MV SR
    Pri hlásení pobytu či evidencii vozidiel môžete využívať elektronické služby

Verejné obstarávanie na MV SR